مقالات

پنجره ی UPVC سایبانی

پنجره ی UPVC سایبانی

پنجره ی UPVC سایبانی یک نوع پنجره شیک و جذاب می باشد که در کنار زیبایی عایق بسیار خوبی در برابر ذرات آلاینده وآلودگی ها است. یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین انواع پنجره های UPVC می باشد.این محبوبیت روبه افزایش است به صورتی که افراد اکثرا برای ساختمان خود مخصوصا ویلاها ازاین محصول استفاده می کنند.در ادامه این مقاله ما تلاش می کنیم شما را بااین نوع مجصول بیشتر آشنا کنیم پس اگربه دنبال پنجره ای میگردید که هم زیبایی داشته باشد و هم کارایی مارا همراهی کنید.

پنجره ی UPVC سایبانی چیست؟

پنجره ی UPVC سایبانی که یکی از مدل های پنجره ی UPVC برخلاف اکثر هم خانواده های خود که به صورت عمودی باز میشوند به صورت افقی از پایین به بالا باز می شوند.این پنجره ها با زاویه مختلفی باز میشوند ولی معمولا اغلب با زاویه 30درجه باز می شوند.این نوع پنجره رو به بیرون باز میشود وفضایی در داخل ساختمان اشغال نمی کند و همین امر سبب شده نسبت به بقیه رقیب های خود برتری داشته باشد وتعداد کارخانه های تولید کنند درو پنجره (مثل پنجره UPVC دو حالته )که روبه تولید این محصول ها آورده اند رو به افزایش باشد که ما در ادامه مطمعن ترین برند و کارخانه تولید کننده اینمحصول رو به شما معرفی میکنیم!!

پنجره ی UPVC سایبانی

مزایای پنجره سایبانی

پنجره ی UPVC سایبانی که روز به روز بیشتر مورد توجه و اقبال مشتریان قرار میگیرد که میتوان دلیل این توجه را ویژگی های بارز ومزایای این پنجره دانست.ویژگی خاص این پنجره همان جور که قبلا گفتیم باز شدن روبه بیرون و عدم اشغال فضای درونیه ساختمان است که بسیار برای مشتریان مهم است.ویژگی دیگر این محصول نورگیر بودن و روشنایی بالایی که برای ساختمان به ارمغان میاره.این پنجره زیبایی خاصی هم در نوع خودش داره که باعث شیک تر شدن یا به اصطلاح لاکچری شدن ساختمان الخصوص ویلا ها میکند.

پنجره های سایبانی در برابر انواع آلودگی ها مانند آلودگی هوت و آلودگی صوتی مقاوم هستن و از ورود آن ها به درون ساختمان جلوگیری میکند البته اگ پنجره از جنسUPVCباشد چون پنجره های سایبانی ازجنس ها و متریال های مختلفی ساخته میشوند که در ادامه به آن می پردازیم.پنجره های UPVCسایبانی از هدر رفتن انرژِی وگرما هم جلوگیری میکنند که در فصل های سرد سال مخصوصا خیلی به گرمایش ساختمان کمک میکنه.

انواع پنجره های سایبانی

پنجره های سایبانی به چند مدل تقسیم بندی می شوند که اساس این تقسیم بندی متریال به کار رفته در ساخت آن ها است.این مدل محصول اغلب از جنس پروفیل های UPVC،آلومینیوم،چوب و … ساخته می باشد.ما به پنجره ی UPVC سایبانی می پردازیم چون هم کیفیت و مقاومت پروفیل UPVC نسبت به بقیه متریال ها بالا تراست و هم زیبایی خاص خودشو دارا می باشد وعایق بهتری در برابر آلودگی هوا و اتلاف انرژِی می باشد.کارخانه های زیادی در عرصه تولیدپنجره های UPVCسایبانی فعالیت میکنند که ولی خب اغلب اونا زیاد موفق نبوده

ولی نتوانستن محصولی باکبفبت تولید کنند و انتظار مشتریان را برآورده کنند اما با این وجود برند های وجود داشته اند که توانسته اند با تلاش و ممارث موفق به تولید پنجره سایبانی با کیفیت شده اند و اعتماد مشتریان نسبت به خود جلب کرده اند.هافمن وین یکی ازاین برندهاست که دراین چندسال اخیر توانسته نامی در تولید انواع در و پنجره های UPVC برای خود دستو پا کند و نام خود رابه انواع یک برند قابل اطمینان روی زبان ها بیاندازد.

مهم ترین ویژگی برند هافمن که تونسته این برند را به جایگاه امروزش برسونه خدمات عالیه این این برند خوش نام می باشد. پنجره دوجداره در کرج و پنجره دوجداره در تهران مثال هایی ازخدمات عالی هافمن در دو کلان شهر تهران و کرج که توانسته مشتریان زیاد را به جذب این برند کند.

مشتری مداری به سبک هافمن

هافمن در تولید پنجره UPVC در بالکنی و سرویسی هم توانسته موفق عمل کند وبازاررا تحت تاثیر محصولات خود قرار دهد. شما هچنین می توانید با تماس یا مراجع به بخش تماس با ما وب سایت هافمن با کارشناسان مجرب این برند تماس بگیرید و از نظرات آن ها استفاده کنید یا در صورت سوال پرسش نمایید.

نتیجه گیری

اگه به دنبال پنجره ای زیبا درعین حال بسیار کارآمد میگردید ما پنجره ی UPVC سایبانی را به شما معرفی میکنیم اما مراقب باشید در انتخاب برند محصول دقت کافی را به خرج بدهید چون اگر شما یک برند کم تجربه را انتخاب کنید ممکن کیفیت محصول شما را راضی نکند پس به جای امتحان کردن برند های مختلف بهتراست که به یک برند معتبر و باتجربه که امتحان های خودشوبه نحوه احسنت پس داده است اعتماد کنید.با هافمن در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *